ККД редукторів

будет удалено: 20.11.2019 в 09:40 номер: 72886 просмотры: 18
Пожаловаться

Причина жалобы:

Текст объявления
Характеристикою ефективності машини щодо передачі енергії є ККД. Редуктор, як ми знаємо, є такою машиною, так як передає механічну енергію вхідного вала вихідного валу. Редуктори можуть бути як підвищують, так і знижувальними. Як і будь-яка інша машина ККД в редукторах мен ьше 1 або 100% . Це і є основна причина наявності великої кількості зубчастих передач, так як при кожній зубчастої передачі втрачається частина енергії. Ці втрати збільшуються внаслідок неправильної експлуатації, а разом з ними і зменшується ККД. З плином часу доведеться витрачати все більше енергії, вона буде витрачатися на виконання корисної роботи , яку вимагають від редуктора.
Як ми розуміємо значення ККД безпосередньо залежить від технічного стану редуктора. У зв'язку з цим необхідно проводити роботи з налагодження, діагностики, і моніторингу. Так які ж можна робити роботи:
- центрування - для зниження навантаження електродвигуна і усунення вібрації;
- аналіз масла - так як в редукторі використовується велика кількість масла, вкрай важливо стежити за його станом;
- тепловизионная зйомка - для обстеження редуктора з метою виявлення місць нагріву;
- вібромоніторинг й виброаналіза - ведення тренда, контроль за станом машини;
Компанія « Балтех » вже на протязі 19 років на ринку займається саме цими напрямками. І завдяки досвіду і переліку продукції, закриє всі ваші потреби в збільшенні ККД редуктора.
За центрівці можете вибрати для себе центровщік « Квант-ЛМ » власного виробництва або зарубіжні флагманські центровщікі компанії Fixturlaser ( Acoem , Франція ) моделей ECO , EVO, NXA Pro / Ultimate а так само системи вивірки геометрії NXA Geo. Всі лазерні системи затверджені за типом СІ.