Як сказати чоловікові про те, шо у Вас на душі

Дата публикации 07.08.2016

як сказати чоловікові

« Я не знаю, як сказати чоловікові, що він мало приділяє мені уваги. Він може пропасти на кілька днів і це для нього в порядку речей. То кожен день пише, то раптом затихне і не зрозумієш, хоче він продовжувати відносини чи ні », - пише Валентина.

«Як сказати чоловікові про те, що мене зачіпає його поведінка. Ми вже давно разом, але наші відносини застигли на місці. Спочатку були розмови про шлюб, тепер він більше не повертається до цієї теми сам. Можливо, мій чоловік боїться серйозних відносин », - Пише Олена.


як сказати чоловікові?

Одне з найбільш неприємних переживань, яке тільки можна випробувати в стосунках або шлюбі, особливо якщо ви разом вже тривалий час, це відчувати, що ви не можете відкрито сказати чоловікові, що вас турбує. Це просто спустошує і висмоктує життя з ваших відносин.

Також на початку знайомства, коли багато жінок бояться «злякати» вподобаного чоловіка і замовчують своє невдоволення, сподіваючись на краще, виникає відчуття, що вони занадто багато вкладають в розвиток відносин, не отримуючи адекватного зворотного відгуку.

ПРИЧИНИ, ЧОМУ ЖІНКИ БОЯТЬСЯ СКАЗАТИ ЧОЛОВІКОВІ СВОЮ ДУМКУ

Як сказати чоловікові?

У своїй практиці я спілкуюся з великою кількістю жінок і помітила цікавий факт. У той час як одні жінки можуть бути відкритими і чесними з чоловіком, іншим просто не вистачає хоробрості висловити свою думку.

Відмінність одних жінок від інших відразу кидається в очі. Жінки, що бояться сказати чоловікові, що вони думають, не усвідомлюють свою особисту цінність і унікальність. Їм потрібен хтось, щоб відчувати себе цінною і для них втрата уваги і інтересу чоловіка знецінення себе самої. Вони бояться отримати негативну оцінку чоловіка, бояться викликати його невдоволення, бояться його втратити, тому що від нього залежить їх відчуття власної гідності і почуття власної цінності.

Багато жінок ставлять відносини головним сенсом життя і повністю на них концентруються. Дійсно, дослідження показують, що якість відносин визначають якість життя жінки і її світовідчуття. Але також важливо мати свою мету і свій сенс життя поза відносин. Це ваше покликання, ваша самореалізація, ваш саморозвиток - все що є базисом особистої цінності. Якщо немає сенсу і мети поза відносин, вам буде важко залишатися впевненою і емоційно незалежною від чоловіка.

Тут відразу хочу підкреслити, що кожен випадок унікальний і труднощі висловити чоловікові свою думку можуть мати й інші причини. Можливо, вам просто не вистачає певних навичок спілкування, або ви не можете швидко зреагувати і одразу чітко сформулювати свою думку. Причиною також можуть бути перейняті з батьківської сім'ї схеми поведінки, коли відкритість не заохочується.

 

ТРИ ПІДКАЗКИ, ЯК СКАЗАТИ ЧОЛОВІКОВІ, ЩО У ВАС НА ДУШІ

Отже, як можна сказати, що у вас на думці і душі без страху і побоювань?

Існують фактори, які мають значення коли ми говоримо з кимось про щось важливе для нас.

Три підказки як сказати чоловікові про те, що вас турбує:

  1. це наш настрій
  2. наша стратегія
  3. і слова, які ми використовуємо.

Якщо ви задієте хоча б один з цих факторів неправильно, починаються проблеми, непорозуміння і конфлікти.

Використовуйте ці три фактори і ваше спілкування з чоловіком почне змінюватися як за помахом чарівної палички!

Ось найчастіший приклад. Жінка сита по горло відсутністю уваги з боку її кавалера або партнера. Але вона знає, що якщо вона почне говорити з ним на цю тему, то спровокує війну статей і зробить все тільки гірше. Що робити в такому випадку?

 

ПЕРШЕ - ЦЕ ПРАВИЛЬНИЙ НАСТРІЙ

Наприклад, якщо вам потрібно щось врегулювати в стосунках, перш ніж почати розмову, займіться своїм настроєм, який зараз, швидше за все, негативний, ви чекаєте гіршого і сфокусувалися на негативних рисах чоловіки. Ваш настрій передається вашому партнерові. Він відчуває ваше критичне ставлення і не хоче йти вам назустріч.

Необхідно спочатку побачити можливості для розвитку і поліпшення ваших відносин. Налаштуйте себе на позитивну хвилю, на відкриття нових перспектив, переключіться на позитивні якості чоловіка і від усього цього відштовхуйтесь. Рухайтеся маленькими кроками, помічайте і заохочуйте навіть маленькі зрушення.

Інший приклад. Припустимо, вам треба розставити усі крапки у відносинах, тому що ситуація, що склалася для вас нестерпна. Тут вже потрібен настрій бути рішучою, чітко слідувати своїй лінії, бути готовою продовжувати свій шлях без чоловіка, якщо він не захоче міняти ситуацію. Ваш настрій передасться чоловікові, він зрозуміє, що ви не будете поступатися своїм щастям заради його зручності.

 

ДРУГЕ - ЦЕ СТРАТЕГІЯ

Якщо ви не отримуєте те, що ви хочете, то можливо пора змінити звичну стратегію. Щоб ви не робили, якщо це не виходить, намагайтеся використовувати інший підхід.

Дуже часто буває, що ми твердо переконані в дієвості якоїсь стратегії. І якщо вона не приносить результатів ми продовжуємо наполегливо застосовувати її з подвоєною силою. Такі стратегії кочують з відносин у відносини, не приносячи користі, але жінки все одно за них тримаються, бо дуже важко змінити свої переконання.

Наприклад, часто жінки, щоб отримати те чого вони хочуть, використовують як основну стратегію завуальовані скарги, натяки, докори, сльози. Що якщо спробувати по-іншому?

Сформулюйте чого ви дійсно хочете. Якщо ви хочете більше уваги, можливо ви можете запропонувати щось конкретне і відчутне, замість скарг, натяків або прямих претензій?

Або інший приклад стратегії. Жінка приховує своє прагнення створити сім'ю, щоб не злякати чоловіка і робить вигляд, що готова зустрічатися або навіть жити разом без зобов'язань. У багатьох така стратегія не спрацьовує, але вони вперто продовжують її дотримуватися. Можливо, варто змінити цю стратегію і не бояться заявляти свої умови.

 

ТРЕТЄ - ЦЕ СЛОВА

Подивіться які слова ви використовуєте?

Ви вибрали правильний настрій і стратегію, тепер важливо наділити їх в потрібну форму.

Наприклад, ви можете сказати: «Ти ніколи не робиш нічого романтичного, квітів від тебе не дочекаєшся»

Або ви можете сказати: «я хотіла б провести з тобою час наодинці, було б здорово, якби ти знайшов час для романтичного побачення тільки для нас двох і здивував мене якимось сюрпризом. Я насолоджуюся, коли ти романтичний зі мною! »

 

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВМІТИ СКАЗАТИ ЧОЛОВІКОВІ ПРО СВОЇ ПРІОРИТЕТИ

Днями я зустрілася в кафе зі своєю давньою знайомою. Вона тільки що припинила складні відносини з одруженим чоловіком, які тривали вже багато років. Йдучи на зустріч, я приготувалася побачити вбиту горем жінку, яка потребує моєї підтримки. Але моя знайома виглядала спокійною і впевненою.

«Я, напевно, вперше в житті відкрито висловила чоловікові все що я думаю, спокійно і аргументовано. І тепер я відчуваю значне полегшення, такий приплив сил, я немов знову знайшла себе саму! Я перестала бути жертвою в стосунках і знаю, що краще буду одна, ніж буду жити в тіні іншої жінки на других ролях. Я стала впевненішою в собі », - сказала вона мені.

Якщо ви боїтеся сказати чоловікові про свої пріоритети і переконаннях, ви не зможете вибрати підходящого чоловіка, тому що кажучи про те, чого ми хочемо, ми не тільки налагоджуємо відносини, а й перевіряємо сумісність з партнером. Чим швидше ви з'ясуєте, що ви з чоловіком походите з паралельних світів і ваші пріоритети в житті ніяк не перетинаються, тим швидше ви відкриєте для себе можливості знайти по-справжньому підходящу вам людину.

Якщо ви хочете бути щасливою в стосунках, треба вчитися говорити чоловікові про свої потреби і пріоритети. Якщо ви боїтеся сказати що ви думаєте і що ви відчуваєте, ви будете постійно розчарованою і незадоволеною, і ваша доля - це  мовчки терпіти, те що вам не подобається.

Слідкуйте за анонсами на дошці безкоштовних оголошень Україні "Браво" -  надалі ще більше цікавих тем.

Поделиться