Що робити, якщо закохалася і впала в залежність від чоловіка

Дата публикации 07.08.2016

залежність від чоловіка

«Що робити, якщо я закохалася і впала в залежність від чоловіка. Я думаю про нього весь час, я від нього залежу і розумію, що так далі жити не можна. Я намагаюся більше з ним перетинатися і живу спочатку  очікуванням таких коротких зустрічей, а потім спогадами про них. Мені здається, він теж до мене небайдужий і ось-ось зробить щось конкретне, наприклад, запросить кудись. Але як зрозуміти наміри чоловіка, якщо вже кілька місяців ми просто перетинаємося в загальних місцях, іноді трохи розмовляємо або просто перекидаємося парою фраз » - Пише Вікторія.

«Що робити, якщо ти закохалася і вже більше не можеш без нього жити. Напевно, це залежність від чоловіка, тому що без нього мені погано і самотньо. У нас з ним вже близькі стосунки, і в паузах між нашими зустрічами я відчуваю себе одержимою, у мене безсоння і я нервую з приводу, не знаю як зрозуміти, що чоловік любить мене насправді. Один раз він пропав на пару днів і у мене траплялася істерика. Після цього він став зі мною холодніше, сказав, що йому не потрібні ревнощі у відносинах. Я боюся, що налякала його своєю залежністю. Що мені зробити, щоб все виправити, як стати більш сильною і незалежною? »- Пише Марина.


залежність жінки від чоловіка

Закохалися і впали в

Залежність ВІД ЧОЛОВІКА

Закоханість може непомітно для вас перейти в одержимість і залежність. Все починається з типових ознак закоханості:

ви не можете спати,

у вас пропадає апетит,

ви постійно дивитеся на телефон, чекаючи його дзвінка,

весь час думаєте про нього,

проводите більшу частину свого часу, намагаючись з'ясувати, що пішло між вами не так, чому він не подзвонив, не подивився в вашу сторону, здавався байдужим і так далі.

Самі по собі такі ознаки закоханості не є небезпечними, поки вони не починають руйнувати вас і ваше життя.

Якщо ж хвилювання і переживання закоханості беруть повний контроль над вашим тілом і думками, і ви живете крупицями уваги чоловіки, якими він вас обдарував або навіть лише спогадами про таку увагу, то ви вже впали в залежність.

Такий настрій в любові насправді тільки шкодить, про що я часто кажу своїм клієнткам. Деякі відповідають мені, що просто вони емоційні і дуже жіночні, їм важко бути раціональними і тверезо мислити, коли вони закохані.

Одержимість і залежність не має нічого спільного з жіночністю. Навіть якщо ви по натурі чутливі і вразливі, це не означає, що ви повинні втратити себе, щоб бути з чоловіком.

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО закохалася І ВТРАТИЛА САМУ СЕБЕ

У любові як раз все навпаки: ми підтримуємо бажання чоловіка постійно прагнути до нас, коли зменшуємо його важливість в нашому житті.

Я знаю, що простіше сказати ніж зробити, особливо якщо ви вже перебуваєте під владою почуттів і ніякі раціональні переконання на вас не діють. Але є чудовий спосіб почати зміни, без виснажливої і болючою роботи над собою - це рухатися маленькими кроками.

 

КРОК 1 - ЗМЕНШИТИ ЗНАЧИМІСТЬ

Схема значущості, залежності від чоловіка

Задайте собі питання:

Ви коли-небудь змінювали свій розклад на день заради об'єкта обожнювання?

Намагалися скоординувати свої плани під нього?

Планували, що сказати, коли ви поруч з ним?

Намагалися закохати його в себе, лізли зі шкіри геть, забувши те, що потрібно просто бути самою собою?

Ви думали, що його поганий настрій і холодність - це ваша помилка?

Думали, що коли він віддаляється від вас вам потрібно бути миліше, привітніше?

Якщо ви все це робили, то перший крок, який вам потрібен - це зменшити важливість цього чоловіка в своєму житті.

Зробіть так, щоб він не був для вас єдиним важливим пріоритетом.

Це означає:

не планувати свій час орієнтуючись на нього;

перестати намагатися спеціально йому сподобатися і закохати в себе;

перестати бути милою, коли він веде себе нешанобливо по відношенню до вас.

Як тільки ви припините догоджати чоловікові, підлаштовуючи під нього своє життя, то відразу помітите зміни.

По-перше, ви зрозумієте чи зацікавлений насправді чоловік в вас, чи є у нього потенціал розвивати з вами відносини або він лише привертав вашу увагу.

По-друге, зміниться ставлення до вас чоловіка в цілому і вашого предмету обожнювання зокрема. Ви станете більш привабливою. Тому що ви природно тримаєтесь, не намагаючись спеціально йому сподобатися. Ви досить собі довіряєте, щоб бути самою собою, не піклуючись про те, що він про вас думає, від вас не йде ніякого тиску.

 

КРОК 2 - ЗМІНИТИ ФОКУС

Схема визначення мети при залежності від чоловіка

Зараз ви сконцентрували всю свою енергію і думки на предмет обожнювання, і зовсім випустили з уваги свою власне життя і свою долю.

Нашим мисленням керує мета. Якщо у вас немає мети в житті, ви блукаєте як «їжачок в тумані», не маючи уявлення, куди прийдете в результаті.

Визначте свою мету в житті і переведіть свій фокус з чоловіки на цю мету.

Наведіть на різкість сприйняття своїх життєвих перспектив. Коли ви знаєте свою мету, ви знаєте куди вам йти і що робити, ваша впевненість в собі підвищується, прожиті дні наповнюються сенсом, ви відчуваєте позитивні емоції.

У кожної людини є здібності і потреби, реалізація яких дає нам щастя і відчуття повноти життя. Встановіть цілі у відповідності зі своїми потребами за таким планом:

Уявіть, як виглядає ваша мета.

Сформулюйте свою мету.

Подумайте, що потрібно для досягнення мети.

Які перешкоди можуть виникати на шляху до мети.

Хто може надати вам підтримку на шляху до мети.

Продумайте конкретні заходи для досягнення мети.

Досить блукати по зачарованому колу своїх переживань закоханості. Оживіть, відчуйте свої інтереси в житті. Чим менше ви будете направляти свою енергію на нього і більше на свої життєві цілі, тим швидше викличете його інтерес до себе.

З дозволу клієнтки наведу уривок її листа після консультації.

«Після того, як я почала більше часу присвячувати особисто собі і своїм інтересам, я стала отримувати від нього більше уваги. Він став сам шукати мене, чекати на всіх кутах, щоб поговорити про якісь дрібниці. Він нахиляє до мене голову, коли ми балакаємо, слухає уважно, я бачу, що йому важливо, що я говорю, особливо, коли це стосується його. Я бачу, що йому комфортно зі мною. Я помітила, коли інші жінки намагаються втягнути його в розмову, він спілкується з ними більше з ввічливості і швидше поспішає звільнитися від них, з хвилюванням поглядаючи в мою сторону. Але я тепер не підлаштовую під нього свій час, і не чекаю, коли він наговориться з іншими, щоб звернути увагу на мене. Я дотримуюсь свого розкладу, постійно тримаю в думках свої цілі і з радістю бачу, як він тепер почав до мене бігати », - пише Оксана.

Ці два кроки - зменшити важливість чоловіків і зосередитися на власній мети насправді виконати легко, якщо тільки ви цього хочете. Перш, ніж щось змінити в собі і своєму житті ви повинні самі цього хотіти. Вам вирішувати, чи дозволите ви своїй закоханості, одержимості або залежності управляти вашим життям, або будете усвідомлено вибудовувати своє особисте життя.

Запропоновані способи блискуче працюють незалежно від того, яка у вас зараз самооцінка, наскільки ви подумки прив'язані до чоловіка і наскільки сильні ваші почуття. Застосовуючи ці два кроки ви зміните ваше мислення про відносини і про те, що треба зробити, щоб їх зберегти.

Дошка оголошень України "Браво" - вірний помічник жінок у їх нелегких стосунках з чоловіками.

Поделиться