Дата публикации 10.09.2016

позитивний настрій

 Кожна людина ставить собі цілі, планує майбутнє і взагалі намагається йти по життю з позитивним настроєм. Але як довго нам вдається зберігати цей наш позитивний настрій і прагнення до реалізації своїх бажань?

Справа в тому, що в нашому житті є ситуації і звички, які швидко заберуть у нас позитивну енергію, якщо ми будемо фокусувати на них свою увагу і піддаватися їх впливу.


як зберегти позитивний настрій                                                                                   Буде дуже корисно натренувати в собі навичку не звертати занадто багато уваги на певні речі, і навіть, коли це необхідно, просто їх ігнорувати.

СПИСОК СИТУАЦІЙ, ЯКІ КОРИСНО ІГНОРУВАТИ щоб зберегти

позитивний настрій

1. СУДЖЕННЯ, ДУМКИ ІНШИХ ЛЮДЕЙ (ВИКЛЮЧЕННЯ: авторитетні ДЛЯ ВАС ЛЮДИ, яким ви довіряєте і звертаєтесь до них за порадами)

Зверніть увагу, завжди з'являються люди, у яких є свої судження щодо того, що ми робимо і як поводимося. Як правило, ці люди зовсім не експерти в тій справі, якою ми займаємося і мало знайомі з нашою життєвою ситуацією, щоб судити нашу поведінку. Якщо ми будемо звертати на них увагу, надавати їм якусь значимість, ми розтратимо частину своєї позитивної енергії і загальмуємося на шляху до мети.
Візьміть собі за правило їх просто ігнорувати. Вони - звичайні перешкоди в просторі навколо нас, і налаштувавшись на правильну хвилю, ви просто перестанете їх чути і будете насолоджуватися своїм власним мотивом.

2. МАЛЕНЬКІ ЩОДЕННІ РОЗЧАРУВАННЯ

Кожен день можуть траплятися дрібні неприємності. Пам'ятаю один раз мені довелося зіткнутися з грубістю і неповагою чиновників в одній державній установі. І хоча справа, за якою я прийшла туди була зроблена, по дорозі додому разом зі своїм чоловіком я продовжувала виливати обурення і образу з приводу того, що сталося. Помітивши, як сильно я засмутилася, чоловік тут же замовив для мене по смартфону новий веселий фільм, який я хотіла подивитися і показав мені замовлення. Я так зраділа, смакуючи, як ми разом будемо його дивитися і реготати. І дивно, сфокусувавшись на цьому позитивному моменті, я відразу відключилася від гнітючого негативу.
Усім нам треба намагатися концентруватися на позитивних аспектах життя і тільки свій живий практичний досвід може нас навчити як це правильно робити. Ця історія стала мені уроком. Тепер я завжди тримаю про запас позитивні заходи, що доставлять мені радість і фокусуюсь на них, коли дрібні неприємності раптом починають сипатися на голову.

3. ЗАНЕПОКОЄННЯ З ПРИВОДУ ТОГО, ЩО НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ

Зберегти позитивний настрій допомагає навик ділити те, що трапилося на те, що ми у владі змінити, і на те, що ми змінити не можемо.
Наприклад, ви не можете змінити чоловіка, який поводиться нешанобливо і непорядно по відношенню до вас, ви не можете змінити начальника, партнера по бізнесу, економічну ситуацію. Якщо ви будете занадто фокусуватися на болючих вам ситуаціях, яких ви не в змозі змінити, ви витратите на тривогу свою енергію і будете відчувати спустошення, у вас не буде сил робити свої поточні справи, які ведуть вас до мети.

4. ПОРІВНЯННЯ СЕБЕ З ІНШИМИ ЛЮДЬМИ

У деяких людей є шкідлива звичка завжди порівнювати себе з іншими і засмучуватися, коли у інших життя здається краще.
У мене була така знайома, яка, зустрічаючи інших жінок, відразу порівнювала себе з ними, як вона одягнена, як виглядає, які прикраси носить, чого досягла в житті. Її настрій завжди залежав від результату такого порівняння, якщо вона порівнюючи, вважала себе краще, настрій був гарний, якщо гірше - настрій надовго псувався.
На інших людей є сенс дивитися для натхнення, для отримання якихось нових ідей і можливостей, які ми до цього упускали з поля зору. Завжди важливо тримати в умі, що кожна людина йде своїм унікальним шляхом. Коли виникає спокуса порівняти себе з іншою людиною, приміряти на себе її життя, відразу фокусуйтеся на своєму власному життєвому шляху. Запитайте себе, які ідеї від цієї людини я можу перейняти, щоб поліпшити своє життя? Якщо такі ідеї є, інтегруйте їх в своє життя, якщо немає, йдіть своїм шляхом далі. Ігноруйте видиму різницю між вами і дотримуйтесь свого шляху, не витрачайте енергію на порівняння.

5. СТРАХ ПЕРЕД НОВИМИ СИТУАЦІЯМИ І ЗМІНАМИ

Я сама часто відчувала страхи, починаючи щось нове: чи зможу, чи впораюся. Зізнаюся, я так звикла до цих страхів, що навчилася їх ігнорувати. Вони просто стали частиною процесу освоєння чогось нового. Мій досвід навчив мене, що якщо страх проігнорувати, перетерпіти, починаючи щось нове, він починає йти і на його місце приходить радість подолання і досягнення.
Але якщо дати страху волю, він з'їсть весь ваш позитивні настрій і ви застрягнете на одному місці.
Візьміть собі на замітку список ситуацій, які корисно ігнорувати! Я не перестаю практикувати їх у своєму житті і повірте, це здорово допомагає!
Хай щастить вам і до зустрічі на сторінках дошки безкоштовних оголошень «Браво» - надалі ще більше цікавих тем.

 

Поделиться