Онлайн заявка на кредит в Україні: моментальне підтвердження

Дата публикации 01.02.2019

кредиты У статті розповідається про оформлення позики на банківську картку через онлайн сервіс компанії «Ваша Готівочка». 

Оформлюйте кредит миттєво! Сьогодні «Ваша Готівочка» надає можливість кожному в Україні заповнити онлайн заявку дистанційно з комп’ютера або телефону, і негайно отримати гроші. 

У «Ваша Готівочка» кожен легко отримає гроші: оформлюйте перший кредит під 0%, без фото з документами, без номера телефону поручителя і без довідки про доходи. Ознайомтеся з умовами і алгоритмом оформлення заявки, і отримуйте кошти без зволікань цілодобово.


 

 

Кредит на картку - зручне оформлення, гнучкі умови

 

онлайн кредит

 

Щоденно люди користуються інтернетом і банківськими картками, тому оформлення кредиту на картку - доступна сьогодні реальність абсолютно для кожної людини. Для цього не потрібно витрачати час на заповнення багатьох різноманітних бланків, очікування у черзі та отримання рішення.

Легко і просто отримати необхідну суму, якщо звертатися у мікрокредитну компанію «Ваша Готівочка». Можливість оформити позику надається абсолютно всім 24/7, потрібна тільки онлайн заявка на кредит в Україні, яка легко заповнюється на сайті vashagotivochka. Умови кредитування наступні:

• віковий діапазон обслуговування клієнтів складає від 18-ти до 70-ти років (для студентів діє спеціальна пропозиція - студентська позика);

• пропонується сума у діапазоні від 200 до 7000 гривень;

• перша позика надається під 0%;

• користуватися грошима можна впродовж 16-ти днів (передбачено дострокове погашення і продовження періоду користування).

Онлайн заявка - оформлюйте з комфортом 24/7

У «Ваша Готівочка» онлайн заявка на кредит в Україні заповнюється в будь-який зручний час і всього лише за 15 хвилин клієнт може отримати грошові кошти. Для цього необхідно підготувати паспорт, ІПН і банківську карточку. Скористатися можна будь-якою карткою VISA або MasterCard, виданою українським банком. Співпрацюючи з компанією, клієнти отримують чимало переваг, серед яких: оформлення без перевірки платоспроможності, кредитного минулого, без фото з документами або з банківською карткою. Тому, коли виникають фінансові труднощі, за будь-яких обставин можна звернутися у «Ваша Готівочка», де Вам швидко прийдуть на допомогу і виручать грошима.

Як заповнити онлайн заявку?

Заповнюється онлайн заявка на кредит в Україні на сайті компанії. Жодних труднощів і секретів: оформлення позичається з того, що клієнт вибирає суму і період користування у спеціальному кредитному калькуляторі (необхідно змінювати розташування бігунків до необхідних значень). Потім, потрібно заповнити невеличку реєстраційну форму. Впродовж лічених хвилин клієнту надається доступ до персонального кабінету на сайті, і далі заповнюється заявка. Вказуйте персональні дані (П.І.Б., ІПН, контактні дані, реквізити картки банку) уважно і без помилок. Розглядається заявка без зволікань о будь-якій годині. Підтвердження - 99%, тому Ваша заявка, безумовно, буде підтверджена. Після того, як компанія повідомить рішення, всього через декілька хвилин необхідна сума буде переказана.

Безготівкові позики дають можливість кожному без зволікань і з комфортом отримати фінансову допомогу будь-якої миті. Якщо фінансові труднощі застали зненацька, то Ви завжди можете розраховувати на допомогу надійного кредитора - «Ваша Готівочка»

Оформити позику у компанії набагато зручніше і раціональніше, ніж звертатися за традиційним банківським кредитом. Сьогодні така онлайн заявка на кредит в Україні миттєво оформлюється, тому завжди можна сміливо розраховувати на фінансову допомогу. В будь-яку хвилину Ви отримаєте грошові кошти на будь-яку свою картку і можете легко вирішити невідкладні питання. Звертайтеся!

Поделиться